دانلود پلان های تاریخی

دانلود نقشه اتوکدی مسجد امام اصفهان


دانلود نقشه اتوکدی باغ فین کاشان


دانلود  نقشه های کامل مسجد جامع اصفهان


دانلود نقشه اتوکدی خانه وثوق الدوله تهران


دانلود نقشه  مسجد کبود تبریز


 پلان معماری مجموعه باغ دولت آباد یزد


دانلود نقشه اتوکدی عمارت نگارستان تهران


دانلود نقشه اتوکدی مسجد معیرالممالک تهران


دانلود نقشه معماری مسجد و مدرسه آقابزرگ کاشان


 دانلود نقشه اتوکدی خانه لاری های یزد


دانلود نقشه اتوکدی خانه گلشن یزد


دانلود نقشه اتوکدی مجموعه گنجعلی خان کرمان


 دانلود  نقشه کامل مسجد جامع یزد


ادامه نوشته

رژیم غذایی ضد التهاب !

یک نوع از رژیم غذایی که بیشتر سیستم های پزشکی موافق آن هستند، گزینه ای ضد التهاب است. برای مقابله با التهاب باید خوردن غذاهایی که موجب این شرایط می شوند را کاهش داده و محدود کنید.

ادامه نوشته

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در محل

تعمیر یخچال فریزر پروفایل، موضوعی است که به آن می‌پردازیم و زوایای مختلف آن را بررسی می‌کنیم. این صفحه به شما کمک می‌کند که با نشانه‌هایی که بیان می‌کند به تعمیر یخچال فریزر پروفایل احتیاج دارید، آشنا شوید.

ادامه نوشته

از چه زمانی می توان به کودک بادام زمینی داد؟

کار‌شناسان بر این باور هستند که استفاده زود هنگام از پروتئین بادام زمینی باعث کاهش ایجاد آلرژی در کودکان می‌شود. اما تحقیقات جدید نشان می‌‌دهد که والدین در این باره مطمئن نیستند. در این مطلب به پرسش آیا بادام زمینی برای کودک ضرر دارد پاسخ می‌دهیم.


ادامه نوشته

مرکز ماساژ در اصفهان

ماساژ درمانی یک تکنیک ورزشی جالب و ساده است که به سلامت و تسکین درد های عضلانی ناشی از آسیب های ورزشی، تصادف و... کمک میکند. ماساژ برای بخش های مختلف بدن مفید است. با انجام ماساژ مقدار خون بیشتری پمپاژ میشود و گردش خون راحت تر انجام میشود.


ادامه نوشته

پاک کردن لکه های سیاهی گردو از دست

خوردن گردوی تازه لذت بخش است ولی لکه سیاهی که روی دست باقی می ماند و آزار دهنده می باشد. برای از برطرف کردن این سیاهی با ما همراه باشید.


ادامه نوشته

بره موم چیست ؟ خواص دارویی بره موم

بره موم چیست؟ خواص دارویی بره موم ، یکی دیگر از فرآورده های کندوی عسل بره بوم است که ظاهری شبیه به و خواص دارویی فراوانی دارد . شکل آن خمیری و چسبناک و رنگش طیفی از سبز تا قهوه ای تیره را در بر می گیرد


ادامه نوشته

اگر فکر می کنید نامزدتان در حال خیانت به شماست این سوالات را از او بپرسید!!

زنان می توانند شک کردن به همسر خود را مخفی کنند. بهترین روش این است که به جای شک کردن در بهترین موقعیت از او سوالاتی بپرسید تا اگر نامزدتان در حال خیانت به شما نباشد، رابطه اتان از بین برود. در اینجا 4 سوال آماده کرده ایم که می توانید در زمان مناسبی از همسر یا نامزدتان بپرسید.

ادامه نوشته

کابینت در تهرانسر

تولیدکننده کابینت ( ممبران و هایگلاس ترک و ایرانی، مبلمان اداری، پارتیشن، کمد دیواری، چارچوب و درب تمام چوب و روکش پی وی سی )


دکوراسیون یک لغت فرانسوی بوده که معادل فارسی آن آذین بندی و یا آراستن می باشد. بر اساس تعریف کلی، دکوراسیون داخلی عبارت است از هماهنگ سازی طراحی شده به منظور زیباتر شدن رنگ ها، اشیا و دیگر تجهیزات داخلی منزل و یا محل کار به صورت کاملا هنرمندانه و اصولی. دکوراسیون داخلی مانند سایر هنرها دارای سبک مخصوص به خود می باشد، که بر اساس سلیقه و مد روز دستخوش تغییر و تحول می شود. به عبارتی معماری داخلی همان خلق فضاست به طوری که هم زیبا و هم کارآمد باشد. یک طراح داخلی باید با اصول و ارکان تخصصی معماری داخلی آشنا باشد. دکوراسیون داخلی حلقه ارتباط علم معماری و خلق فضا می باشد.

ادامه نوشته

درمان های خانگی برای رفع خشکی لب

برای رفع خشکی لب‌ها می‌توانید از درمان‌های خانگی استفاده کنید. در این مطلب با درمان خانگی برای از بین بردن خشکی لب‌ها و صاف و براق شدن آن‌ها آشنا می‌شوید.

ادامه نوشته
  عناوين مطالب پربازدید