شاید شما هم اسم سامانه دکتریاب را شنیده باشید، این سامانه یک روش عالی است برای اینکه شما بتوانید اسم پزشک، شماره تلفن و آدرس پزشک را پیدا کنید.
بهبود خدمات پزشکی؛ دکتریاب
ممکن است که شما هم اسم سامانه اینترنتی دکتریاب را شنیده باشید. این سامانه در واقع یک موتور جستجوی آنلاین است که به کمک آن می توانید اسم پزشک, آدرس و شماره تلفن او را به راحتی پیدا کنید. از آنجا که ممکن است شما زمان زیادی را در راه رسیدن به مطب برای نوبت گیری و پذیرش از دست دهید, هم اکنون این سامانه این امکان را به شما می دهد که به صورت آنلاین نوبت رزرو کنید. برخی اوقات پیش می آید که آدرس و یا شماره تلفن دکتر خود را گم می کنید و یا با اطلاعیه تغییر آدرس رو به رو می شوید, دکتریاب هم اکنون این امکان را را برای شما فراهم کرده است که در هر زمان به راحتی به پزشک خود دسترسی داشته باشید.
دکتر یاب
چگونه پزشک موردنظر خود را در دکتریاب پیدا کنید؟
دکتریاب  محدود به یک شهر نیست و شما در هر شهر و یا استانی می توانید از دکتریاب استفاده کنید. دکتریاب شامل اطلاعاتی از پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته های مختلف از جمله مغز و اعصاب, قلب و عروق, زنان و زایمان, دندانپزشکی و .... است. جست و جوی شما می تواند در بین 17000 پزشک در سراسر کشور باشد. شما می توانید از لینک هایی با عنوان لیست پزشکان بر اساس شهر و لیست پزشکان بر حسب تخصص استفاده کنید. در این بخش می توانید اسم و سایر مشخصات دکتر مورد نظر خود را مشاهده کنید.
دکتریاب و نوبت دهی آنلاین
شاید خدمات پذیرش و نوبت دهی آنلاین بهترین ویژگی دکتریاب باشد. شما می توانید با نوبت گرفتن آنلاین زمان زیادی را صرفه جویی کرده و همچنین دیگر نگران جابه جایی و کنسل کردن وقت خود نباشید. با امکان رزرو اینترنتی دکتریاب شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز, زمانی را برای مراجعه به پزشک خود انتخاب کنید. این موتور جست و جوی آنلاین به گونه ای طراحی شده است که نه تنها بر روی سیستم های کامپیوتری, بلکه برای اندروید و دیگر گوشی های هوشمند و حتی تلفن های همراه قدیمی نیز کار میکند. شما برای استفاده از دکتریاب نیازی به اینترنت پرسرعت ندارید.
بهبود خدمات پزشکی
 
آیا سوالی در حوزه پزشکی و درمان دارید؟
گسترش تکنولوژی باعث شده است که روند برطرف کردن نیازهای انسان بیشتر به سمت آنلاین و اینترنتی شدن برود. در دکتریاب این امکان برای شما فراهم شده است که به صورت آنلاین با پزشک های متخصص صحبت کرده و هرگونه پرسشی در زمینه بیماری خود دارید را بپرسید. در این صورت شما نیازی به پرداخت هزینه ویزیت اضافه ندارید و همچنین می توانید نظر چندین پزشک را در حوزه بیماری خود جویا شوید. دقت داشته باشید که این پرسش ها به صورت کاملا علمی و توسط پزشکان متخصص پاسخ داده می شوند .
بخش نظرات دکتریاب؛ راهنمای شما در انتخاب پزشک
ممکن است که شما در انتخاب پزشک خود دچار تردید شده باشید. حقیقتا ممکن است که یافتن پزشکی که در حوزه درمانی بهترین عملکرد را دارد سخت باشد اما دکتریاب با ایجاد بخشی با عنوان نظرات و امتیازدهی این امکان را به شما می دهد که پزشکی مناسب برای خود انتخاب کنید. در این بخش بیماران با توجه به آیتم های مختلف به پزشک مورد نظر خود رای داده اند و شما می توانید با توجه به محبوبیت و یا رأی اکثریت پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید. فراهم کردن این گزینه در دکتریاب, باعث شده بسیاری بتوانند پزشکی مناسب برای خود در زمانی کوتاه پیدا کنند و روند درمان خود را با خیالی آسوده آغاز کنند.
اخبار پزشکی و درمان را با دکتریاب دنبال کنید!
اخبار سلامتی و بیماری های مختلف می تواند به اندازه درمان مفید باشد. چرا که به شما کمک می کند اطلاعاتی را در حوزه بیماری های مختلف به دست آورید و در صورت بروز نشانه سریعا به دکتر مراجعه کنید. در بخش اخبار سلامتی دکتریاب علاوه بر اطلاعات پزشکی, می توانید مسائل و شیوه های مختلف زندگی سالم را مشاهده کنید و اطلاعات مفیدی در این زمینه ها بدست آورید.
بهبود خدمات پزشکی با دکتریاب
در نهایت, با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی در زمینه های مختلف, شاهد بهبودی خدمات پزشکی با دکتریاب هستیم. همانطور که گفته شد, ارائه پرسش و پاسخ, رزرو نوبت آنلاین و ... از ویژگی هاییست که وجه تمایز دکتریاب با دیگر وب سایت های مشابه است .
منبع : نمناک