شما می توانید در هنگام گوش دادن به لیسنینگ های انگلیسی، یادداشت برداری را آغاز نمایید. پس از یادداشت برداری، یک بازی سعی کنید از جمعیت محلی یا نحوه صحبت کردن صحیح در کلاس همانند الگو آن را به خاطر بسپارید. چند لحظه رضایت بخش تر از اشتباه گرفتن یک محلی برای یکی از موارد خاص خود است.

با تقویت اسپکینگ خود می توانید در بسیاری از آزمون های زبان انگلیسی نیز شرکت نمایید و مدرک کسب کنید. اما به این فکر کرده اید که شاید دوستان شما هم سطح شما نباشند؟ پس چگونه می توانید به خوبی به مکالمه انگلیسی بپردازید؟

خب یکی از بهترین روش ها، داشتن معلم خصوصی زبان انگلیسی است. شما می توانید تمرکز خود را در یادگیری بر روی مطالب و مباحثی قرار دهید که موجب شود بخش هایی که در آن دشواری بیشتری دارید، سریعتر بهبود پیدا کند تا بتوانید با توسعه مهارت های انگلیسی خود، به انجام تمرینات پیشرفته تر زبان بپردازید.

به خاطر داشته باشید که در آمادگی آزمون گذراندن امتحان به خودی خود یک دلیل برای یادگیری یک زبان است. با این حال به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر، آن ها می توانند بسیار مفید باشند.

یکی از کار هایی که زبان آموزان انجام می دهند این است که شما می توانید راهنماهای آماده سازی امتحان را تهیه نمایید و در داخل می خواهید بخش اعظم مقالات، پاسخ های عالی و همچنین نکات و مشکلات مختلف را مشاهده کنید. آن ها همچنین اغلب با چند مقاله تمرین و کتاب پاسخ می گیرند. معمولا چند ارائه دهنده محبوب و رسمی نیز وجود دارد.

شاید لازم است در کنار مطالعه گرامر، تست های به خصوصی دستور زبان را نیز انجام دهید تا بیشتر آن ها را درک نمایید. با انجام تمرینات گسترده در یادگیری انگلیسی، لیست های واژگان خاص امتحان را پیدا کنید. بعضی اوقات تابلوهای امتحان صریحا درباره واژگانی که باید بدانید صریح است. در غیر اینصورت حتما واژگان جدیدی را از راهنماهای آزمون خود همانند آیلتس یا تافل و مقالات مشابه را مطالعه نمایید.

در مسیر یادگیری زبان انگلیسی سعی کنید حتما چند مقاله را انجام دهید و هرچه بیشتر باشد بهتر است. همچنین راهنماهای تهیه مقاله در وب سایت رسمی آزمون های بین المللی برای مقالات گذشته جستجو می کنند. اینها را حداقل یک ماه از قبل شروع کنید و با نزدیک شدن به روز امتحان ، شدت آن را افزایش دهید.

جالب است بدانید که نیمی از مقالات تمرین خود را در شرایط آزمون انجام دهید. این به شما می گوید که در کجا ها بیشتر با دشواری مواجه می شوید و به کار بیشتری احتیاج دارید. همچنین با مقابله با آن در مراحل اولیه، استرس در روز کاهش می یابد.

شما همچنین می توانید از سایر زبان آموزان مشاوره بگیرید. از چند نفر که قبلا مقاله را دریافت کرده اند، برای راهنمایی ها و ترفندها بخواهید. چگونه آنها آماده شدند؟ چه چیزی آنها را در روز غافلگیر کرد؟شب خوبی داشته باشید و به خوبی استراحت کنید. یک شب خوب برای استراحت همیشه ارزش یک فشار بیشتر در یک مقاله تمرینی در آخرین لحظه را دارد.

دستور زبان انگلیسی grammar ممکن است در ابتدا دشوار باشد، زیرا تفاوت هایی با زبان اول شما دارد، اما به مرور زمان و با انجام تمرینات بیشتر می توانید گرامر خود را تقویت نمایید.